Uśmiech to pół pocałunku

Kornel Makuszyński, Awantura o Basię

Wyżywienie

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z obiadów w Szkole.

Koszt obiadu dwudaniowego w roku 2024 wynosi 8,00 zł.

Zapisy odbywają się w formie elektronicznej.

Należy wejść na poniższy link: https://onecateringkids.pl

Poniżej Krok po Kroku jak się zarejestrować i wypełnić umowę

1.Proszę wpisać swój adres e-mail oraz własne hasło i nacisnąć „Zarejestruj się”, w przypadku dzieci, które korzystały już z posiłków w roku poprzednim dane do logowania dla rodziców pozostają bez zmian

2.Podczas rejestracji proszę uzupełnić swoje danych i wcisnąć „Zarejestruj się”,  Na wskazany adres mailowy zostanie wysłany mail z aktywacją konta, należy wejść na swoja pocztę i aktywować link.

3. Po ponownym zalogowaniu należy podać Kod Szkoły: SP-Guzew

4. Należy wprowadzić dane rodzica, dane są niezbędne do umowy ( nr konta jest potrzebny w przypadku zwrotu nadpłaty)

5. Następnie wpisać dane dziecka/dzieci i klasę do jakiej będą uczęszczać

6. W podsumowaniu należy sprawdzić czy wszystkie dane są prawidłowe, na końcu wyrazić zgodę na zawarcie umowy w formie elektronicznej i wygenerować umowę

7. Należy zapoznać się z umową i ją zaakceptować.

Po wypełnieniu umowy, dzieci będą mogły korzystać z obiadów od dnia następnego, jeśli umowa wpłynie do godziny 20:00, po tej godzinie obiady będą możliwe dopiero za 2 dni.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy sprzgow@onecatering.pl