Przejdź do treści

Uśmiech to pół pocałunku

Kornel Makuszyński, Awantura o Basię

Rada rodziców

Skład Prezydium Rady Rodziców 2023/2024:

Przewodniczący Rady Rodziców: Dawid Sięcio
Zastępca Przewodniczącego Rady Rodziców: Karolina Steć
Skarbnik Rady Rodziców: Anna Sykuła
 

Dane kontaktowe: 

adres do korespondencji:  ul. Edukacyjna 6, Guzew, 95-030 Rzgów
 

Numer konta Rady Rodziców:

Bank Santander, numer konta: 45 1090 2590 0000 0001 5650 8590 

Uwaga!
Wpłacając składkę na Radę Rodziców nie zapomnij wpisać w tytule przelewu imienia i nazwiska dziecka oraz klasy, do której  uczęszcza. Jeżeli masz życzenie wesprzeć nas dodatkowymi środkami finansowymi poza składkami rocznymi to jesteśmy otwarci na każdą kwotę. Taka dodatkowa kwota może być też wpłatą celową co możesz zaznaczyć w tytule przelewu, np. zakup nagród w konkursach sportowych, rajd rowerowy, dzień dziecka etc.
 
1,5% podatku dochodowego na rzecz Rady Rodziców SP Guzew:
Od tego roku istnieje możliwość przekazania 1,5% podatku dochodowego na rzecz Rady Rodziców SP Guzew. Podjęliśmy współpracę z OPP jaką jest Fundacja Młodzi Młodym za pośrednictwem, której możliwe jest przekazanie przedmiotowego podatku oraz wszelkich darowizn. Wystarczy podczas wypełniania zeznania rocznego PIT podać ich numer KRS : 0000270261 a następnie cel szczegółowy : SP GUZEW 18465.     
 
Dodatkowe informacje są dostępne na stronie fundacji: www.fsmm.pl
 
 

Zapraszamy wszystkich rodziców, babcie, dziadków, ciocie, wujków i kuzynów, ale i nie tylko, do współpracy na rzecz uczniów naszej szkoły. Pamiętajcie, że między innymi od naszego zaangażowania zależy jakim będzie dla naszych dzieci czas spędzony w szkole. Każda pomoc jest mile widziana. Z radością odnotowujemy coraz to nowe twarze chcące współtworzyć podejmowane inicjatywy. Mamy nadzieję, że z czasem dołączą do nas wszyscy pozostali…

Skip to content