Konkurs Mam Talent

21 marca w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja konkursu „Mam talent”.

Niesamowite zdolności artystyczne zaprezentowały: Tosia Godłów i Julia Oberle z klasy 3 oraz Maja Fijałkowska z klasy 0.

Lena Chwałowska wraz z Amelką Kurowską z klasy 1 oraz Julian Nyzia z klasy 3 i Kajetan Nyzia z klasy 0 zauroczyli publiczność swoim śpiewem.

Swoje nieprzeciętne umiejętności taneczne zaprezentowały: Wiktoria Topolska i Jagoda Bolonek z klasy 2; Karolina Spałka z klasy 3 a także Karolina Kucharska z klasy 6 i Gabrysia Kucharska z klasy 3. Piotr Malec z klasy 0, niczym Ronaldo dryblował na scenie a Filip Sięcio pobił szkolny rekord w odbijaniu piłeczki ping pong.

Hania Cieciorowska z klasy 2 zachwyciła wszystkich swoim perfekcyjnie przygotowanym koncertem na pianinie.

Wszystkie występy bardzo się podobały, jednak największe wrażenie zrobili: Karol Sykuła z klasy 6 (wyróżnienie) , który w minutę ujarzmił kostkę Rubika, Natalia Sykuła z klasy 3 ( wyróżnienie), która zadziwiła publiczność sztuczkami z piłeczką ping pong, Anna Florczak z kl.7 (III miejsce ), którą śmiało można określić mianem „profesjonalnej pianistki”, Marta Rodzoch z klasy 3 (II miejsce), która oczarowała publiczność wyczuciem rytmu i zwinnością pantery.

Podium zamykają Zuzia Magiera i Marysia Sykuła ( I miejsce) z klasy 4, które z niesamowitą lekkością wykonały taniec pełen trudnych figur gimnastycznych.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i gratulujemy odwagi oraz talentu! Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji za rok. I pamiętajcie! Wszyscy jesteście wygrani! Jesteśmy z was dumni!
Dziękujemy również RADZIE RODZICÓW naszej szkoły za pomoc w organizacji konkursu i za ufundowanie nagród głównych.

Dorota Tomaszewska.