Zabawa Choinkowa

W piątek 26.01.2024r. od 15.00 do 18.00, w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-III oraz od 18.00 -21.00 dla klas IV-VIII.

Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez naszych uczniów. Tego dnia sala OSP w Guzewie zamieniła się w prawdziwą salę balową. Wcześniej Rada Rodziców przygotowała uczniom poczęstunek.

Dzieci przy dźwiękach muzyki puszczanej przez pana Krzysztofa Chrzanowskiego bawiły się znakomicie. Zabawę urozmaicały liczne konkursy, za które ich uczestnicy otrzymali nagrody.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swych domów.

Słowa podziękowań należą się Dyrekcji, Nauczycielom oraz Rodzicom za tak duże zaangażowanie się w przygotowanie balu.