Akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka

Uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka odbyła się 26.01.2024 roku na sali OSP w Guzewie. Impreza rozpoczęła się o godzinie 10.00

Kochane Babcie oraz Kochani Dziadkowie przybyli punktualnie. Uważnie oglądali występy swoich wnuczek i wnuków. Jako pierwsi wystąpili najmłodsi tancerze z klasy zero wykonując perfekcyjnie taniec pt. ,, Rock & Roll króluje”

Klasa pierwsza zaprezentowała dla gości teleturniej o babci i dziadku pt. ,, Pędzą wnuki z laurkami” oraz wykonała piosenkę i taniec.

Uczniowie klasy drugiej przedstawili inscenizację Rzepki Juliana Tuwima. Aktorzy zaprezentowali się publiczności w pięknych strojach. Podkład muzyczny ze znanymi piosenkami dziecięcymi rozbawił publiczność. Rzepka została wyciągnięta. Babcia z dziadkiem mogli liczyć na pomoc wnuczka oraz zwierząt.

Uczniowie klasy trzeciej zaśpiewali piosenkę ,, U babci jest słodko” i zatańczyli do niej układ a następnie opowiedzieli gościom bajkę o pięknym drzewie. Drzewo to żyło bardzo długo, miało wiele wspaniałych wspomnień. Tyle się przecież wokół niego działo. Najbardziej było zadowolone kiedy miało gości.

Zatem zwracajmy uwagę na naszych bliskich, których twarze pomarszczył czas. Przychodźmy do nich jak najczęściej rozmawiać i słuchać.