Wycieczka do Mandorii

W poniedziałek 13.03.2022r. uczniowie klas: 0 i 1 wraz z wychowawcami Natalią Chrabelską oraz Joanną Kurowską wybrali się do tematycznego parku rozrywki Mandoria w Rzgowie.

Skorzystali z 25 atrakcji pod dachem. Były tam roller-coastery, labirynty, zjeżdźalnie, karuzele, sala zabaw, łódki na wodzie i wiele innych atrakcji. W „Mieście Przygód” odwiedzili również kino 3D, w którym dzieci leżąc na poduszkach obejrzały film edukacyjny.

W przerwie pomiędzy kolejnymi atrakcjami zjedli pyszny obiad, aby mieć siłę na kolejne szaleństwa. Dzieci brały również udział w grach zręcznościowych. Za poprawne wykonanie zadań uczniowie otrzymali nagrody. Wspólna zabawa pomogła zintegrować obie klasy.

Wycieczka była wspaniałą i niezapomnianą przygodą dla wszystkich. Czas spędzony w tym fantastycznym miejscu pozostanie wyjątkowym wspomnieniem.