Cyrk

W dniu 14 marca 2023 r. do szkoły zawitali artyści z Cyrku HECA. Podczas występu cyrkowego uczniowie podziwiali pokaz: żonglerki, iluzję, akrobacje, ekwibilirystykę, tresurę węża.

Cyrkowcy ubrani w barwne stroje prezentowali swoje niezwykłe umiejętności.

Nie zabrakło też występów z udziałem widowni. Uczniowie wykonywali magiczne sztuczki, próbowali jeździć na monocyklu, starali się utrzymać równowagę na ruchomej deseczce. Jednak największą atrakcją było spotkanie z wężem boa. Najodważniejsi mieli niepowtarzalną okazję wziąć węża na szyję, potrzymać na rękach, a pozostali – dotknąć i „pogłaskać” to piękne, egzotyczne i jak się okazało łagodne zwierzę.

Po występie artyści otrzymali od wszystkich widzów gromkie brawa. To wyjątkowe spotkanie zostanie na długo w naszej pamięci.