Bal przebierańców

Dyskoteka karnawałowa odbyła się w piątek 17.02 2023roku. Uczniowie z klasy pierwszej, drugiej i trzeciej w strojach karnawałowych bawili się w rytm przebojowej muzyki. Muzyka była dobrana znakomicie przez didżejów Państwa Ilonę i Dawida Sięcio. Kolorowe światła, lasery i piękne bańki z piany dostarczyły niesamowitych wrażeń.  Dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu poczęstunku i zakupieniu nagród. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwały nauczycielki Katarzyna Tłoczek oraz Aleksandra Dudziak.

W poniedziałek  20.02.2023 bal karnawałowy odbył się również w klasie zero. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.  Pani Natalia Chrabelska zadbała o atmosferę. Wystrój Sali wprowadził w radosny nastrój zachęcając do wspólnych pląsów. Po tańcach był pyszny poczęstunek. Rodzice przygotowali piękne stroje i pyszne przekąski dla swoich dzieci.