Dzień Dziecka 2022

Z okazji tegorocznego Dnia Dziecka w dniu 3 czerwca 2022 o godzinie 9.30 Szkoła Podstawowa w Guzewie organizuje dla wszystkich uczniów imprezę sportową pod hasłem „Pokój na świecie”.

Uczniowie zostaną podzieleni na dwanaście zespołów.

W części głównej dzieci będą rywalizowały w sześciu dyscyplinach.

Dodatkowo wszyscy uczniowie wezmą udział w Wielkim Finale – sprint na krótkim dystansie, (z podziałem na grupy wiekowe/klasy).

Po części sportowej odbędzie się piknik, w którym uczniowie powrócą do swoich grup klasowych i spędzą czas wspólnie z wychowawcą na terenie trawiastym.

Lista niezbędnych rzeczy w dniu zawodów:

1. Każde dziecko będzie potrzebowało w tym dniu strój sportowy, oraz obuwie sportowe.
  2. Butelka z wodą.
  3. W przypadku upalnego dnia sugerowana czapka z daszkiem oraz nasmarowanie kremem UV przed wyjściem z domu.

Plan “B”

W przypadku niesprzyjającej aury pogodowej Dzień Sportu zostanie przeniesiony do sali gimnastycznej z podziałem na mniejsze grupy.

Grupa pierwsza,        klasy 4-7                    9:30 – 10:30

Grupa druga,             klasy 0- 3                   10:30 – 11:30

Apel do dzieci:

Liczymy na Waszą 100% frekwencję!!!

Serdecznie zapraszamy!

Kadra SP Guzew