Wycieczka do Teatru Pinokio

We wtorek 21.02.2023 roku dzieci z klas ,,0’’ i II wraz z nauczycielkami Aleksandrą Dudziak i Natalią Chrabelską oraz mamą ucznia- Katarzyną Nyzia wybrały się na wycieczkę do Teatru Pinokio w Łodzi na  spektakl pt. ,,Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek’’. Celem wycieczki było rozbudzenie zainteresowania sztuką teatralną poprzez bezpośredni kontakt z teatrem i aktorami.

Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem śledzili losy bohaterów. Otóż zaginione skarpetki ruszają w świat, robią zawrotne kariery i mają świetne przygody. Przepiękna barwna scenografia, podrywające z fotelów przeboje, wartka akcja, gra świateł oraz wspaniałe role aktorskie dostarczyły niezapomnianych wrażeń. Uśmiechnięte buzie i gromkie owacje na stojąco po przedstawieniu z pewnością są dowodem na to, że wszyscy byli zadowoleni.