Charytatywny kiermasz ciast

Zapewne wszyscy już słyszeli o tragedii w Turcji i  Syrii i śledzą prowadzone na miejscu działania ratunkowe. Nasza  szkoła również przyłączyła się do tej Wielkiej Akcji Pomocowej!

Dnia 14 lutego w naszej szkole odbyła się sprzedaż ciast, babeczek, galaretek i innych wyśmienitych smakołyków przygotowanych przez rodziców. Cała społeczność szkolna zaangażowała się w ich zakup i sprzedaż, by wspomóc ofiary oraz ludzi poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi.
Akcja naszych serc dla tych, którzy stracili wszystko w wyniku tej Wielkiej tragedii przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Udało się zebrać kwotę 2.243,10 zł

Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję, szczególne podziękowania kierujemy do rodziców, którym pragniemy podziękować za wielkie serca.