Zabawa Choinkowa

W dniu 13. 01. 2023 r. w sali OPS w Guzewie odbył się bal karnawałowy. Na ten wyjątkowy wieczór dzięki zaangażowaniu rodziców miejsce to zamieniło się w prawdziwą salę balową. Od godziny 16.00 bawili się uczniowie klas 0-III, a po półtoragodzinnej zabawie u progu drzwi stanęli uczniowie klas starszych.

Zarówno dzieci jak i młodzież bawili się znakomicie. Były pociągi, korowody i kółeczka. Zabawę i konkursy ze sceny prowadził pan Krzysztof Chrzanowski. Dzieci tańczyły w parach z balonem, brały udział w konkursie z krzesłami, tańczyły i śpiewały do rytmów różnorodnych utworów muzycznych. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli upominkami. Atrakcją były efekty specjalne: dym, kolorowe światła i lasery. Humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom.

Punktem kulminacyjnym zabawy choinkowej był wybór króla i królowej balu, którymi zostali Jagoda Bolonek i Tadzik Steć z klas młodszych oraz Karina Ciosek i Jakub Suliga z klas starszych.

Bal umożliwił dzieciom, wychowawcom a także rodzicom spędzenie czasu w miłej i radosnej atmosferze.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie smacznych przekąsek i zaangażowanie w przygotowanie sali.