Wycieczka klasy siódmej do Krakowa

W dniach 23-26.05.2023r. klasa siódma wraz ze swym wychowawcą p. Marcinem Kaczmarkiem wyjechała na wycieczkę klasową do Krakowa.

Uczniowie zwiedzili dawną stolicę Polski poświęcając tego dnia najwięcej czasu zwiedzaniu Zamku na Wawelu.

Drugiego dnia klasa odwiedziła największy park rozrywki w Polsce- Energylandię. Integracji uczniów towarzyszyło mnóstwo śmiechu i adrenaliny na rollercoasterach.

Dzień trzeci to wyjazd do Zakopanego. Uczniowie odwiedzili tam muzeum patrona naszej szkoły -Kornela Makuszyńskiego. Byli pod Wielką Krokwią oraz weszli na Gubałówkę.

Ostatniego dnia nasi turyści postawili na relaks. Po śniadaniu wyruszyli do term w Bukowinie, by przed podróżą do Łodzi naładować akumulatory.