Warsztaty ErasmusPlus

8 marca, ponownie odwiedzili nas uczniowie szkoły hiszpańskiej wraz z nauczycielem Hectorem. Tego dnia przeprowadziliśmy warsztaty pt. „Mindfulness-stop stressing and start being your best self”.

W warsztatach uczestniczyli rownież uczniowie naszej szkoły z klasy 7.

Zajęcia były prowadzone w języku angielskim, więc uczniowie nie tylko poznawali techniki relaksacyjne i ćwiczyli prawidłowy oddech, ale również mieli możliwość szlifowania swoich umiejętności językowych. Po warsztatach, klasa 7 wraz z uczennicami ze szkoły hiszpańskiej miała lekcję języka angielskiego. Dzieci poznawały przymiotniki o silnym zabarwieniu znaczeniowym i ponownie podnosiły swoje kompetencje językowe.

Lekcja w ramach „job shadowing” była obserwowana przez nauczyciela Hectora w celu podpatrzenia nowych metod nauczania. Po zakończonych warsztatach uczniowie wykonali bransoletki wyciszenia w ramach szkolnego projektu Erasmus+.

Oczywiście nie mogło zabraknąć kwiatów i czekoladek.

Nasi panowie stanęli na wysokości zadania i hojnie obdarowali kwiatami wszystkie dziewczyny oraz kobiety w szkole. Uczennice ze szkoły hiszpańskiej były zachwycone.

Tekst i foto: Katarzyna Ścibor

Warsztaty pt. „Mindfulness-stop stressing and start being your best self”