Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy szkoły, Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim osobom zaangażowanym w proces edukacji i wychowania. Dzisiejszy dzień nie jest jedynie świętem nauczycieli. To święto całej szkolnej społeczności: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów i ich rodziców. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za zaangażowanie w pracę na rzecz naszej szkoły.

Nauczycielom i Wychowawcom życzę zadowolenia z pracy i osiąganych wyników zarówno tych edukacyjnych jak i wychowawczych, lekkości słowa podczas przekazywania wiedzy i satysfakcji z pomagania uczniom w odkrywaniu ich życiowych dróg.

Rodzicom życzę cierpliwości w motywowaniu dzieci, natomiast uczniom czerpania radości z możliwości wspólnego obcowania, wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, podchodzenia do zadań w sposób kreatywny oraz odnalezienia swojej życiowej pasji.

Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku niech będą radosne, spokojne i pełne nowych pomysłów.

Dorota Kwaśniewska

Dyrektor Szkoły Podstawowej im.

Kornela Makuszyńskiego w Guzewie