Ankieta skierowana do rodziców, mająca na celu pozyskanie informacji dotyczących potrzeb, niepokojów, obaw uczniów, w związku z powrotem do szkoły, jak również opinii nt. zdalnego nauczania

Szanowni Państwo, mijający rok był niezwykłym doświadczeniem edukacyjnym, pod wieloma względami trudnym. Stworzył również wiele nowych możliwości i pozwolił inaczej spojrzeć na szkołę.

Powrotowi do tradycyjnej nauki towarzyszą Państwu i dzieciom rozmaite emocje, wyzwania i zadania. Jak nasza szkoła powinna na nie odpowiedzieć – o to postanowiliśmy zapytać, w krótkim badaniu. Chcemy w nim usłyszeć o doświadczeniach Państwa dzieci, o ich potrzebach, obawach i oczekiwaniach, związanych z powrotem do szkoły.

Ankiety są anonimowe, zaś odpowiedź na pytania nie powinna zająć więcej niż 10 minut. Zwracam się z gorącą prośbą o wypełnienie ankiety do 14 czerwca, została ona również wysłana do Państwa przez dziennik elektroniczny.

pedagog szkolny, Edyta Waprzko.

Poniżej link do ankiety.